neděle 2. listopadu 2008

Tucson soccer - Regionals

Tak završením fotbalové sezóny byl turnaj v Tucsonu systémem play-off. Regionals. Vítěz tohodle turnaje pak pojede do Alabamy na Nationals což je mistrovství USA mezi Univerzitama.

Prohráli jsme v semifinále v prodloužení. Škoda, protože hlavním důvodem byla tvrdá hra soupeře, kdy zranili asi 6 hráčů. Za celý zápas dostali jednu črvenou přestože to vypadalo nejmíň na 3.

Vedli jsme 1:0, pak ještě vyloučili jednoho ze soupeřů. V druhý půli pískl proti nám penaltu, která byla za hru vysokou nohou. Nesmysl. Soupeřův útočník se sklonil hlavou k míči a náš obránce odkopával balon. Přetože ani netrefil soupeře, tak byla písknutá penalta. Pak v prodloužení další šťastnej gól a bylo...